O nas

Natural Poland Sp. z o.o. jest producentem soków jabłkowych NFC. Najważniejszym celem naszej firmy jest dostarczanie zdrowych produktów z Polski do każdego zakątka świata. Uważamy, że soki owocowe NFC stanowią istotną część tej misji dzięki ich lepszemu smakowi i utrzymaniu składników odżywczych.

Inną działalnością naszej firmy jest import, eksport i dystrybucja półproduktów do różnych gałęzi przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo ekstrakty roślinne, oleje, masło, półprodukty do suplementów, kosmetyków i przemysłu spożywczego - nasza oferta produktów stale poszerzana jest o towary często dostępne tylko u nas. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilną, o odpowiednim kapitale, co pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających kontraktów.

 

Polska - zródło europejskich jabłek

Polska jest pierwszym producentem jabłek w Europie, z roczną produkcją na poziomie 2,5 miliona ton. Jabłka stanowią ponad 80% produkcji owoców w Polsce. Jabłka zostały już wysoko ocenione z powodu ich bogatego smaku i dobrego wpływu na zdrowie w starożytnej Grecji i Rzymie. Na stanowisku archeologicznym w Biskupinie, w Polsce, zostały znalezione pozostałości jabłoni z 1600 r. przed naszą erą. Dziś polskie jabłka są powszechnie znane ze względu na ich wartości odżywcze i wpływ na zdrowie.

Skontaktuj się z nami
Adres:
Natural Poland Sp. z o.o
Warszawa 00-545.
Marszalkowska 58/12,
POLSKA
Telefon:
0048 223905992
Email:
nfc@np.pl